Kdo jsem

3. dubna 2017 v 22:38 | Michal |  O mě
Zdravím všechny ty, kdo se dobrouzdali až na tuhle stránku. Nepatřím k lidem, kteří o sobě rádi mluví. Nechci tady ani vypisovat dlouhé paragrafy o své osobě a proto se představím formou rozhovoru.
Kdo jsem?
Jmenuji se Michal a bydlím kousek od Brna. Narodil jsem se ve znamení vodnáře.
Vystudoval jsem hotelovou školu ale většinu života pracuji v dopravě.
V co věřím?
Věřím na věci mezi nebem a zemí. Každý si je pojmenujte dle svého. Bůh, andělé, duchovní bytosti, našeptávači, energie. Dobro a zlo. V neposlední řadě věřím, že to co se nám děje není náhoda.
Jak jsem se dostal k tarotu?
Velmi zajímavým způsobem. Do svých 30 let jsem byl přesvědčen, že tarot je nástroj Dábla a jenom představa vzít karty do ruky mě děsila. Ale je potřeba to uvést na pravou míru. Již jako dítě jsem cítil energie a bytosti kolem sebe. Nemám dar tyto bytosti vidět ale cítit jejich energii. K andělům mě přivedla babička z matčiny strany. Po její smrti jsem to v sobě nějak umrtvoval a v mých 30 letech přišel zlom.
Poznal jsem díky své práci člověka za velkou louží /USA/, který mi o kartách vyprávěl Pro mě to bylo všechno nové a zajímavé. Nezůstalo jen u karet ale také jsme řešili energie, anděly, astrologii a numerologii.
Pak už jenom stačilo si koupit svůj první balíček karet a bylo vyšlápnuto.
Co mě zajímá?
Zajímá mě tarot, numerologie, runové písmo a druidská mytologie a samozřejmě andělé. Kromě duchovních věcí mě hodně baví anglický jazyk na aktivní úrovni. Ze všedních věcí miluji divadlo a muzikály, přírodu a turistiku. Hodně čtu a píšu články.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 16:01 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama