Mít se rád

3. dubna 2017 v 23:03 | Michal |  O mě
Nemůžeš pomáhat druhým pokud nemáš rád sám sebe.
Dalo mi to trochu práce nad tím přemýšlet. Ne, že bych byl debil ale snažil jsem se pochopit podstatu toho, proč vůbec nad touto věcí přemýšlet a pak mi to došlo.
Vždy když potkáme v životě někoho nového, tak řešíme jak se ten člověk chová. To se nám líbí a to zase ne. Proč se chová tak a tak a proč nás irituje a začneme si vytvářet úsudek na základě našich názorů na život. Co už ale neřešíme je fakt, jsou naše názory na život správné? Pokud bychom totiž byly lidi kteří mají rádi sebe, nikdy bychom nesoudili druhé. To je asi podstata a základ problému.
Každý člověk je jedinečná bytost. Věřící nebo nevěřící, všichni jsme jedineční. Tak proč bychom se měli pořád ohýbat a snažit se uspokojit potřeby druhých před těmi svými?
"Mít se rád" být sobě tím nejlepším přítelem.
Nelíbí se ti jak vypadám? Fajn, na světě je 7 miliard dalších lidí!
Nelibí se ti jak se chovám? Fajn, nemusíš být v mém životě.
Nelíbí se ti co dělám? Fajn, taky si dělej věci po svém!
Jednoduše řečeno, nikdo tu nejsme proto abychom trávili život uspokojováním potřeb těch, kteří to neocení.Každý jsme tu sami za sebe. A pokud se to někomu nelíbí, každý máme právo se s takovým člověkem rozloučit!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | E-mail | 4. dubna 2017 v 10:57 | Reagovat

Míšo, dost zajímavá myšlenka....vůbec mě nenapadla souvislost mezi souzením druhých a tím, jak se mám ráda. A když nad tím přemýšlím asi na tom něco bude...ale pořád to nejsem schopná uchopit. Já totiž uvažuji tak...když se druhým chci zavděčit, nemám sebe dost ráda. Když soudím druhé, nejsem schopná mít ráda druhé bez podmínek. Nejsem schopna je přijmout takové jací jsou. Ale je dost dobře možné, že v základě to spolu souvisí. Byla bych ráda, kdybys mi k tomu něco napsal:-) Díky

2 Migi Migi | 4. dubna 2017 v 20:22 | Reagovat

[1]: Ahoj Luci.
Ze své vlastní zkušenosti musím říct tohle.
1/ Nemůžeš jenom dávat/chtít se někomu zavděčit/ je potřeba také přijímat.
2/ Většinou co nám na druhých vadí jsou věci které nám ti lidé zrcadlí. Věci které možná sami děláme, ale nevidíme je.
3/ Pokud člověk nemá rád sebe, tak nemůže ani mít rád okolí. Pokud nemáš ráda sebe budeš kolem sebe přitahovat lidi podobné energie a většinou lidi co tě iritují.

Mě přijde že máš tak trochu sklony k perfekcionismu a pokud se ti nepovede to co děláš, přesně jak to děláš a jak si usmyslíš, začneš se obvinovat.

Pokud se totiž člověk má opravdu rád, tak nemá potřebu soudit druhé, protože ho ani nezajímá co dělají druzí a přestane vidět to co irituje ale spíše to co rozradostnuje.

3 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 13:05 | Reagovat

*-* *-* Je třeba se vyhnout chybám, jak vlastně dochází k tomu, že chybujeme? Příčinou našich chyb jsou chyby v nás a okolo nás, chyby způsobují chyby, je to začarovaný chybný kruh, je snadné opravit chyby na povrchu a je nemožné opravit chyby pod povrchem.
Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, dosáhnout dokonalosti to ale není maličkost, pořád je zde mnoho chyb, které je třeba nalézt a opravit, je to bohužel marný boj, ale přesto tento boj nesmíme nikdy vzdát. Nejčastěji se každý setkává s tím, že zbaběle utečeme od boje s chybami, a věnujeme se boji o to, co milujeme a potřebujeme, následkem je krize.
Teorie je nudná a proto raději přejdu do praxe, v současnosti je zde veliký problém s lidmi co jsou chybní, takový chybný člověk chybuje, a tak veliké škody sobě a svému okolí logicky způsobuje. Takového chybného člověka je třeba naskenovat a digitalizovat, jeho chybné tělo je potom třeba správně eliminovat.
Čím méně zde bude chybných lidí, tím méně zde bude zde i chyb, které by mohli chybní lidé dělat. V současnosti je zde veliký problém s tím, že je zde veliká ekonomická emigrace, kdy chybní lidé utíkají do bohatých národů, kde by se mohli mít díky sociálnímu systému dobře.
Je třeba globálně vydat GVKB tabulky, ve kterých bude jasně dáno, kdo je to chybný člověk, a takový člověk bude naskenován a digitalizován, ekonomika je zde prioritou, místo ekonomické podpory pro chybné lidi, zde bude jejich digitalizace a eliminování.
Mnoho chybných lidí se bojí toho, že skončí v očistci a tak si budou moci koupit odpustky, aby se dostali jistě do GVKB ráje, vše je už programově připraveno na restartování chybné politiky, na správnou GVKB politiku.

4 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 16:01 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

5 ScottNem ScottNem | E-mail | 5. května 2018 v 13:56 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama