Odpuštění pomocí svíčky

3. dubna 2017 v 23:05 | Michal |  Moje tvorba
Odpuštění a uvolnění vaší duše.
Přijde vám že se pořád točíte v kruhu? Stále ty stejné situace a pořád dokola? Skončíte jeden vztah a ten další je podobný tomu předešlému? Možná už delší dobu nemůžete najít partnera? Vždy když vám někdo přijde do cesty, tak to raději ukončíte než abyste pokračovali?
Budu ted mluvit o vztazích ale věřím, že stejně se to dá aplikovat na cokoliv co ve vašem životě nefunguje. Existuje mnoho způsobů jak se lidé vyrovnávají s určitými situacemi ve svém životě. Použití svíčky je jednou z velmi efektivních. Včera jsem měl možnost přemýšlet docela dlouho a došel jsem k následujícímu zjištění.
Dejme tomu, že nemáte dlouhodobě vztah. Žádnou duši která by s vámi sdílela lásku, radost, pohodu. Duši která by byla nejen milencem ale i nejlepším přítelem. Jak osobně s oblibou říkám 2 v 1. K tomu abyste se mohli uzdravit potřebujete najít kde je zakopaný pes.
Řekneme si ted o rituálu který je velmi efektivní a jednoduchý. Potřebujete jenom svíčku, takovou která vás přitahuje a která je vám příjemná. Možná vám někdo řekne, že je potřeba ta a ta barva ale kašlete na tyto povídačky. V jednoduchosti je krása a jednoduchost je to nejlepší. Čím více pravidel si budete vymýšlet tím více se může z jednoduchého rituálu stát přítěž. Takže jediné co potřebujete je svíčka a vaše víra.
Osobně tomuto rituálu říkám rituál uzdravení srdce.
Před samotným aktem zapálení svíčky si najdete místo, kde chcete aby vaše svíčka hořela. Ideální místo je ve vaší blízkosti. Dbejte prosím bezpečnostních opatření, aby se váš rituál nezměnil v rituál, zachran se kdo můžeš.
Uchopte svíčku do rukou. Obejměte ji oběma rukama. Chvilku ji v rukách držte a poté do svíčky řekněte všechny vaše pocity.
Pocity vašeho srdce a proč se vám nedaří nalézt vztah. Můžete také říct " Odpouštím všem se kterými jsem byl ve svém životě ve vztahu. Odpouštím na všech úrovních své duše a žádám tyto duše o odpuštění. Odpouštím těm, kteří mi ublížili a žádám o odpuštění ty, kterým jsem ublížil. Odpouštím na všech rovinách svojí duše. Uzdravuji svoje srdce, již nikomu nic nedlužím a nikdo nedluží nic mě. Vyvazuji se ze svých slibů, které jsem v minulosti učinil. Již nemají žádnou váhu, již nekorespondují s mojí duší. Dovoluji si být volný a otevřený lásce. Nic mě nesvazuje"
Důležité je dát průchod emocím, pokud jste v minulosti měli těžký vztah nebo vám někdo hodně ublížil, můžete tomuto člověku odpustit a nechat jít, tím že si do odpuštění dosadíte jeho jméno. Myslete přitom až to budete říkat na lásku ve vašem srdci a odpouštějte ze srdce. Nechte tyto energie odejít.
Poté zapalte svíčku. Já osobně se dívám do ohně svíčky a opakuji si afirmace na odpuštění. Možná se vaše srdce zrychlí, možná se i rozbrečíte ale to je naprosto v pořádku.
Sledováním plamene z vás emoce půjdou rychle a podpoří to léčebný proces.
Samozřejmostí je nechat svíčku zcela dohořet. Nikdy nesfoukávat svíčku. Pokud ji budete chtít uhasit, tak prstama nebo nějakým předmětem, nikdy ne dechem!
Dá se to aplikovat opravdu ve všech odvětvích vašeho života. Svíčku a slova vybírejte intuitivně, vaše duše nejlépe ví, co potřebujete.
Jinak moje nová svíčková úchylka pochází z http://www.svickylumio.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama