Tarot-Co pro mě znamená

3. dubna 2017 v 22:46 | Michal |  Kosmický tarot
Když vyslovím slovo tarot, lidé si většinou vybaví starou ježibabu sedící za stolcem a s kočkou za krkem. U mnohých, tarot nahání strach, pochybnosti a opovržení. Existuje mnoho směrů a mnoho tarotových mudrců.
V čem jsou však tyto stránky jiné? Snad v tom, že nejsem mudrc ani ježiděd. Jsem prostě člověk, kterého zajímá moudro v těchto kartách obsažené. Nepovažuji se za vykladače nebo člověka s nadpozemskými schopnostmi. Jmenuji se Michal a k tarotovým kartám přistupuji s úctou a respektem.
Tak jako Bůh zanechal Bibli jako dopis lidstvu, tak i tarotové karty a jejich obrazy jsou dědictvím, které nám bylo dáno. Dědictví předků, které nám bylo dáno abychom mohli pracovat na zlepšení života. Možná to bude znít troufale, ale věřím že tarot je více než nástroj k věštění.
Tarot slouží v první řadě k poznání faktu "Kdo jsem a kam kráčím" Je to takové zrcadlo pro naši duši nebo dveře do našeho podvědomí.
Lidem se kterými se setkávám skrze tarot pomáhám najít jejich podstatu. Jejich potenciál, vlastnosti, možnosti a hlavně lásku a víru. Víru, že každý člověk může dosáhnout věcí po kterých touží. Tarot je nádherný prostředek, který ukáže člověku co mu bylo dáno, které talenty a silné stránky. Tarot je moudrý a ještě moudřejší je člověk, který jeho rady přijímá s pokorou.
Tarot ukazuje na to, že pokud nepochopíme naši přítomnost, nemůžeme ovlivnit budoucnost a vyrovnat se s minulostí..........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama