Červenec 2017

Čakrový semafor aneb klíče k vašim čakrám

10. července 2017 v 23:52 | Michal |  Kosmíci na cestách
Čakrový semafor aneb klíče k vašim čakrámPoznámka autora: Chtěl bych podotknout, že zde budu popisovat své zkušenosti, proto nepovažujte tuto recenzi za více než rozšíření obzoru.
Je tomu asi měsíc, kdy jsem od Hanaková Anna obdržel tuhle zajímavou věc. Bylo to ještě dětátko v plenkách a nevím, zda již má svůj název. Vzhledem k tomu, že mě Anička zná včetně mých představ o čakrách, byl jsem pověřen abych tuhle věcičku otestoval.


Začal jsem téhle věcičce říkat čakrový semafor a někdy také klíče k čakrám. Ano, možná to zní hodně přichycené za vlasy, ale možná až dočtete tento článek do konce, ucítíte jak jsem k těmto názvům došel.


Začneme tedy nejprve fakty.Kladl jsem si otázku kdo s tímto pomocníkem může pracovat. At jsem se snažil sebevíce, zjistil jsem že naprosto každý.


Pro mnoho lidí, stejně jako pro mě jsou čakry japonská vesnice v Číně. Neznamená to, že nejste duchovním člověkem pokud si nepamatujete názvy 7 po sobě jdoucích základních čaker. Důležité je vždy vědět jak na to.


Pokud tento článek, stále ještě čtete poukážu zde na 2 způsoby práce s tímto pomocníkem.


1/ Způsob pro pokročilé
Tento způsob je vhodný pro lidi, kteří znají 7 základních čaker a místa kde tyto energetické centra na svém těle naleznou.


Nejprve je potřeba uvolnit svoji mysl a začít z hluboka dýchat. Jak dlouho vám to zabere, záleží jak pravidelně meditujete. Pokud si pustíte relaxační hudbu, která vám pomůže se uvolnit, je to vítané. S přívěškem se pracuje od spodu na horu.


Takže vaše první zastávka bude u anděla který v sobě třímá zlatou kuličku. To vám napovídá, že před samotným nacitováním čaker, je potřeba požádat vašeho anděla, či světelné bytosti o ochranu. Díky zlaté kuličce uvnitř anděla si představuji bezpečnou zonu v podobě zlatého oparu kolem svého těla. To také můžete podpořit tím, pokud si v šeru zapálíte svíčku a díváte se do plamene.


Poté si jednotlivé kuličky / reprezentující vaše energetické místa vezmete do ruky/. To že si je vezmete do ruky samo o sobě nestačí. Jelikož ve chvíly, kdy držíte jednotlivou kuličku/ čakru v ruce/ měli byste vědět o jakou čakru se jedná, kde ji najdete a s čím je propojena. Každou čakru prodýchejte a představujte si jako by ta kulička byla vaše čakra a vy ji hladíte, laskáte, zvětšujete. Takhle projdete celý základní čakrový systém.


Poté je velmi důležité poděkovat vašim světelným bytostem, či andělům za jejich přítomnost. Na konec vše opět zpečetit zlatým světlem ochrany.


2/ Způsob pro intenzivnější prožitek

Namísto meditačního CD, se zaposlouchejte do nádherného CD Alenky Pastelky- Světlo proudí do vás. Výhodou je, že si nemusíte nic představovat, povede vás krásný hlas Alenky a v každé sekci, kdy vysvětluje určitou čakru, si ji nahmatáte na přívěšku. Mojí jedinou výtkou k CD od Alenky je to, že na 80 procent u něj vždy usnu. Ale jak mi dá jistě Alenka za pravdu, tože usnete neznamená, že to nebyl záměr vašich andělů, aby na vás mohli působit a léčit vás jejich silou a energií.

Velmi rád kombinuji CD od Alenky s tímto krásným přívěškem a pokud máte originální CD, tak vám toto CD váš přívěšek i vyčistí, díky energii skrze něž Alenka posílá.

Poznámka autora: V každém případě se miláčkové netyranizujte. Žádný učený z nebe nespadl, a naslouchejte svoji intuici a srdíčku. Podstatou meditace není vždy jen zaměření na výsledek, ale dát na ukázat, že na sobě chcete pracovat.

Ted něco k těm názvům.

Čakrový semafor: Říkám tomu přívěšku semafor, protože každou kuličkou na něm aktivuji čakru Jen pro představu. Každý znáte semafor.

Červená - Zastav se
Oranžová - připrav se
Zelená - jdi

V případě přívěšku si můžete například představit

Když držíte anděla - Z hluboka dýchej
Kořenová čakra - Uzemni se
Sakrální - vnímej sám sebe
Solar - Utiš svoji hořkost a vztek
Srdešní - dej průchod citům
Krční - komunikuj
Třetí oko- vnímej a nacituj
Korunní- napoj se na zdroj-svoboda

Správné pochopení čaker může být klíčem neboli aktivátorem ozdravného procesu vašich čaker.


A to jest celé tajemství proč říkám svému přívěšku Čakrový semafor aneb Klíče k vašim čakrám .